Diverse dokumenter

Besøkende

Vi har 96 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Trenere og lagledere for sesongen 2014

Jenter      
Minijenter J7 født 2007   Mobiltlf. E-post
Lagleder  Linda Lindset 95 18 07 38  lindalindset@hotmail.no
Trener  Elise Haave 95 06 61 60  elisehaave@hotmail.com
       
Minijenter J8/9, født 2005-06   Mobiltlf. E-post
Lagleder Sofie Alme 91 82 18 37 sofie.alme@sor-fron.kommune.no
Trener Kristian Scheie 91 64 16 19 k-scheie@online.no
Trener Svanhild Nerli 93 45 17 29 svanhild.nerli@gmail.com
       
Minijenter J11, født 2003-2004   Mobiltlf. E-post
Lagleder Hege Bjørkli 41 23 92 78 hege.bjorkli@hotmail.com
Trener Inge Bakken 48 99 49 01 inge.bakken@live.no
Trener Jan Rune Bergh 95 16 95 84 ja-r-b@online.no
       
Minijenter J12, født 2002   Mobiltlf. E-post
Lagleder Per Erik Rotmo 47 36 97 67 perrotmo@gmail.com
Trener Åge Øverjordet   aoverj@broadpark.no
       
Gutter      
Minigutter G7, født 2007   Mobiltlf E-post
 Lagleder  Hedvig Hegge 95 22 68 33  hedvighegge@hotmail.com
 Trener  Camilla Nystuen 97 53 02 01  camillanystuen@hotmail.no
       
Minigutter G8, født 2006   Mobiltlf E-post
Lagleder Audun Skattebo 90 03 07 20 audun.skattebo@gmail.com
Trener Roger Langrekken 90 78 40 26 rlangrekken@hotmail.com
       
Minigutter G9, født 2005   Mobiltlf E-post
Lagleder Cathrin Steinfinsbø 47 06 01 54 cathrins@hotmail.no
Trener Ola Opsahl 90 85 87 84 olaopsa@online.no
Trener Lars Erik Solbakken 90 94 96 94 larersol@online.no
       
Minigutter G10, født 2004   Mobiltlf E-post
Lagleder Eva Nyhus 90 63 89 95 evany@live.no
Trener Marianne Kristiansen 91 85 06 17  mariann-kr@hotmail.com
       
Minigutter G11, født 2003   Mobiltlf E-post
Lagleder Sigbjørn Dalseghagen 91 99 52 60 sd@normatic.no
Trener Svein Sletten 97 95 79 78 sve-sl@online.no
       
Minigutter G12, født 2002   Mobiltlf. E-post
Lagleder Sverre Sætre 97 18 11 12 sverresaetre@hotmail.no
Trener Tor Otto Stormo 90 63 75 67 Tor.Otto.Stormo@sor-fron.kommune.no
       
For gutter og jenter fra 13år og oppover er det samarbeid med de andre lagene i fronskommunene.

Hovedsponsorer

Sponsorer